تلفن:
Nanjing Speedy Laser Technology Co., Ltd.
Nanjing Speedy Laser Technology Co., Ltd.

ساخت چین بهترین دستگاه لیزر در چین

 

 

خانه

Nanjing Speedy Laser Technology Co., Ltd. کنترل کیفیت

چت IM آنلاین در حال حاضر
گواهی
چین Nanjing Speedy Laser Technology Co., Ltd. گواهینامه ها
چین Nanjing Speedy Laser Technology Co., Ltd. گواهینامه ها
نظرات مشتریان
ما 2 دستگاه برش لیزر فیبر را از شرکت SPEEDY LASER خریداری می کنیم. اولین بار برش لیزری 1000 وات در سال 2015 خرید ، لیزر دوم 2000 وات نصب آگوست 2019. من واقعاً از کیفیت و خدمات دستگاه لیزر سریع راضی هستم. گری پسر خوبی است ، او در تجارت من به من کمک بسیار می کند. من می توانم 100٪ توصیه کنم مشتری از لیزر نانجینگ سریع اقدام به خرید لیزر کند.

—— لئون اسمت آمیزور

من مدتی جستجو کردم و برای خرید 50W با شرکت های برتر چین تماس گرفتم. آنچه اتفاق می افتد این است که بسیاری از آنها قول زیادی می دهند اما بعد از پرداخت کمتری به شما می دهند. به عنوان مثال ، شما 50W خریداری می کنید اما در داخل دستگاه 30W یا یک منبع لیزر قدیمی استفاده شده است. بعد از اینکه اسناد آنها را بررسی کردم ، با لیزر سریع تحت تأثیر قرار گرفتم.

—— کارتا آندره

ما اولین دستگاه علامت گذاری لیزر سرعت را در سال 2009 خریداری می کنیم ، ما واقعاً کیفیت لیزر را راضی می کنیم. آقای گری پشتیبانی فنی بسیار خوبی را به ما ارائه می دهد ، حتی دستگاه را از زمان ضمانت خارج کنید. آقای گری هنوز هم قطعات یدکی رایگان را به ما ارائه می دهد. به طور عادی ما بیش از 10 مجموعه لیزر را از شرکت SPEEDY LASER در 10 سال گذشته خریداری می کنیم. .

—— آندرس گارزا

مشخصات QC

شرکت فناوری نازک لیزر نانجینگ سریع ، با مسئولیت محدود تمام محصولات تصویب FDA ، محصولات "دستگاه مارک گذاری لیزر فیبر" و "دستگاه جوش لیزر" تصویب CE را گذشت ، این شرکت همچنین به عنوان "شرکتهای پیشرفته و جدید استان جیانگ سو" تأیید شده است "،" SME های علمی و فناوری استان جیانگ سو "،" تصدی مدل تجارت الکترونیکی شهر نانجینگ ".

"کیفیت گرا ، مهمترین خدمات" ، شرکت ما از سیستم کیفیت ISO 9001: 2008 به شدت پیروی می کند ، تولید کنندگان هر یک از محصولات ما بصورت دقیق ، سعی در پیشبرد توسعه سیستم لیزر چینی با کیفیت خوب ، قیمت رقابتی و خدمات برتر دارند. قبل از حمل و نقل ، هر دستگاه باید تحت آزمایش دقیق قرار گیرد. خدمات در 24 ساعت قابل ارائه است. ما در بسیاری از شهرهای بزرگ دفاتر و نمایندگی های شرکت داریم ، خدمات مشاوره ای ، پشتیبانی فنی ، خدمات نگهداری و فروش را ارائه می دهیم. محصولات ما به آمریکای جنوبی ، اروپا ، روسیه ، آسیا ، خاورمیانه و کشورهای دیگر صادر شده است. پیش فروش به موقع و متفکرانه برای هر کاربر و خدمات پس از فروش ارائه دهید.

"تکنولوژی ایجاد کامل ، دنیای تغییر لیزر را ایجاد می کند." لیزر سریع همچنان به تخصص و تجربه کاملی عمیق ، تحقیق مداوم و توسعه محصولات جدید ، راه حل عالی برای پردازش لیزر ارائه شده ارائه می دهد! هدف ما ارائه محصولات با کیفیت بالا و بهترین خدمات به همه مشتریان است!

گواهینامه ها
 • چین Nanjing Speedy Laser Technology Co., Ltd. گواهینامه ها

  استاندارد:CE

  عدد:M.2016.103.5995

  تاریخ صدور:2016-01-14

  تاریخ انقضا:2027-10-14

  محدوده / محدوده:Laser marking machine

  صادر شده توسط:UDEM

 • چین Nanjing Speedy Laser Technology Co., Ltd. گواهینامه ها

  استاندارد:CE

  عدد:M.2016.201.N1748

  تاریخ صدور:2017-08-04

  تاریخ انقضا:2022-08-03

  محدوده / محدوده:Laser welding machine

  صادر شده توسط:UDEM

اطلاعات تماس
Nanjing Speedy Laser Technology Co., Ltd.

تماس با شخص: Mr. Gary

تلفن: +86-18651899782

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما
Nanjing Speedy Laser Technology Co., Ltd.
gary@speedy-laser.com
تلفن:0086-186-51899782
Mobile Site Privacy Policy چین کیفیت خوب ماشین آلات علامت گذاری صنعتی لیزر تامین کننده. © 2018 - 2021 industriallasermarkingmachine.com. All Rights Reserved.